ΝΑΙ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ. ΠΑΩ 3 ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΣΧΟΛΗ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ.ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΙΑΤΡΙΚΕΣ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ (ΟΝΕΙΡΟ ΓΟΝΙΟΥ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ
ΝΑΙ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ. ΠΑΩ 3 ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΣΧΟΛΗ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ.ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΙΑΤΡΙΚΕΣ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ (ΟΝΕΙΡΟ ΓΟΝΙΟΥ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ