Ως πατέρας κόρης που είναι ήδη φοιτήτρια και γιού που είναι στο Λύκειο, θεωρώ ότι η ρύθμιση να συμπληρώνονται τα μηχανογραφικά ΜΕΤΑ την ανακοίνωση των βαθμολογιών ήταν από τις καλές στιγμές του Υπουργείου και τις φωτεινές εξαιρέσεις στην πολύχρονη ταλαιπωρία μαθητών/γονέων από τις αλλεπάλληλες αλλαγές του συστήματος εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση. Η συμπλήρωση του μηχανογραφικού το Μάρτιο μόνο αποπροσανατολισμό θα φέρει στα παιδιά. Αφήστε και κάτι καλό όρθιο, μην το καταστρέφετε κι αυτό ...
Ως πατέρας κόρης που είναι ήδη φοιτήτρια και γιού που είναι στο Λύκειο, θεωρώ ότι η ρύθμιση να συμπληρώνονται τα μηχανογραφικά ΜΕΤΑ την ανακοίνωση των βαθμολογιών ήταν από τις καλές στιγμές του Υπουργείου και τις φωτεινές εξαιρέσεις στην πολύχρονη ταλαιπωρία μαθητών/γονέων από τις αλλεπάλληλες αλλαγές του συστήματος εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση. Η συμπλήρωση του μηχανογραφικού το Μάρτιο μόνο αποπροσανατολισμό θα φέρει στα παιδιά. Αφήστε και κάτι καλό όρθιο, μην το καταστρέφετε κι αυτό ...