Οι μαθητές που τη φετινή σχολική χρονιά είναι στην τρίτη Λυκείου, να μην έχουν καμμία μεταβολή από τα δεδομένα που υπήρχαν την ημέρα που ξεκίνησε η τρίτη λυκείου.
Η υποβολή του μηχανογραφικού είναι μια διαδικασία που θα τα αποσπάσει και θα τα αγχώσει, δεδομένου ότι ξεκίνησαν την τρίτη λυκείου ξέροντας ότι θα υποβάλλουν μηχανογραφικό τον Ιούλιο.
Η όποια αλλαγή να αφορά τα παιδιά που φοιτούν από δευτέρα λυκείου και πριν.
Οι μαθητές που τη φετινή σχολική χρονιά είναι στην τρίτη Λυκείου, να μην έχουν καμμία μεταβολή από τα δεδομένα που υπήρχαν την ημέρα που ξεκίνησε η τρίτη λυκείου. Η υποβολή του μηχανογραφικού είναι μια διαδικασία που θα τα αποσπάσει και θα τα αγχώσει, δεδομένου ότι ξεκίνησαν την τρίτη λυκείου ξέροντας ότι θα υποβάλλουν μηχανογραφικό τον Ιούλιο. Η όποια αλλαγή να αφορά τα παιδιά που φοιτούν από δευτέρα λυκείου και πριν.