Κατα τη γνωμη μου τα μηχανογραφικα καλυτερα να συμπληρωνονται μετα τις Πανελλαδικες εξετασεις. Πρωτον, γιατι στην περιπτωση που καποιος μαθητης θελει να δηλωσει 3 πεδια γνωριζοντας πως περιπου τα εχει παει θα μπορει να διαλεξει...για παραδειγμα αν καποιος μαθητης θελει απο το 3ο πεδιο την ιατρικη σχολη η οποια ειναι παντα υψηλη και δεν τα παει τοσο καλα μπορει να δηλωσει 2 αλλα πεδια. Επισης, αν καποιος μαθητης στοχευει σε υψηλες σχολες και δεν τα καταφερει μπορει να ψαξει μετα το τελος των εξετασεων, για καποια σχολη με χαμηλοτερη βαση...αυτη η αναζητηση ειναι δυσκολη πριν τις εξετασεις λογω του φορτου εργασιας μας...
Κατα τη γνωμη μου τα μηχανογραφικα καλυτερα να συμπληρωνονται μετα τις Πανελλαδικες εξετασεις. Πρωτον, γιατι στην περιπτωση που καποιος μαθητης θελει να δηλωσει 3 πεδια γνωριζοντας πως περιπου τα εχει παει θα μπορει να διαλεξει...για παραδειγμα αν καποιος μαθητης θελει απο το 3ο πεδιο την ιατρικη σχολη η οποια ειναι παντα υψηλη και δεν τα παει τοσο καλα μπορει να δηλωσει 2 αλλα πεδια. Επισης, αν καποιος μαθητης στοχευει σε υψηλες σχολες και δεν τα καταφερει μπορει να ψαξει μετα το τελος των εξετασεων, για καποια σχολη με χαμηλοτερη βαση...αυτη η αναζητηση ειναι δυσκολη πριν τις εξετασεις λογω του φορτου εργασιας μας...