πιστευω οτι μηχανογραφικο το μαρτιο ειναι καπως παραλογο, γιατι δηλωνεις σχολες στον 'αερα' χωρισ να ξερεισ τη βαθμολογια σου.ετσι ολοι θα δηλωσουν μια πληθωρα σχολων απο 20 ως 1 χιλιαδεσ μορια κ τελικα ουτε τους μαθητες ουτε εσας θα συμφερει.
πιστευω οτι μηχανογραφικο το μαρτιο ειναι καπως παραλογο, γιατι δηλωνεις σχολες στον 'αερα' χωρισ να ξερεισ τη βαθμολογια σου.ετσι ολοι θα δηλωσουν μια πληθωρα σχολων απο 20 ως 1 χιλιαδεσ μορια κ τελικα ουτε τους μαθητες ουτε εσας θα συμφερει.