Είμαι μαθήτρια της 3ης λυκείου και οπως γνωρίζετε ολοι οι υποχρεώσεις μας στο διάβασμα είναι βεβαρυμένες,γι'αυτό θεώρω οτι τα μηχανογραφικά δελτία πρέπει να συμπληρωθούν τον ιούλιο για ευνόητους λόγους.Πρώτον,το Μάρτιο η συμπλήρωση θα γίνει στα τυφλά και με άγχος,οπότε υπάρχει κίνδυνος να βρεθούμε σε ανεπιθύμητες σχολές εφόσον η συμπλήρωση θα γίνει βεβιασμένα.Δεύτερον,τον Ιούλιο η συμπληρωση θα είναι πιο προσεκτική,καθώς θα κινηθούμε βάση της βαθμολογίας μας και παίρνιντας ως δεδομένο και τις περσινές βάσεις.
Είμαι μαθήτρια της 3ης λυκείου και οπως γνωρίζετε ολοι οι υποχρεώσεις μας στο διάβασμα είναι βεβαρυμένες,γι'αυτό θεώρω οτι τα μηχανογραφικά δελτία πρέπει να συμπληρωθούν τον ιούλιο για ευνόητους λόγους.Πρώτον,το Μάρτιο η συμπλήρωση θα γίνει στα τυφλά και με άγχος,οπότε υπάρχει κίνδυνος να βρεθούμε σε ανεπιθύμητες σχολές εφόσον η συμπλήρωση θα γίνει βεβιασμένα.Δεύτερον,τον Ιούλιο η συμπληρωση θα είναι πιο προσεκτική,καθώς θα κινηθούμε βάση της βαθμολογίας μας και παίρνιντας ως δεδομένο και τις περσινές βάσεις.