Πιστεύω ότι το μηχανογραφικό πρέπει να κατατίθεται τον μήνα Ιούλιο μετά τις εξετάσεις. Κατά την κρίσιμη περίοδο πριν τις εξετάσεις τα παιδιά πρέπει να είναι απερίσπαστα στο διάβασμά τους και η ενασχόλησή τους με την συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου μόνο αναστάτωση και επιπλέον άγχος θα τους προσθέσει. Δεν βλέπω κάποιο συγκεκριμμένο όφελος από την αλλαγή στον χρόνο κατάθεσης του μηχανογραφικού.
Πιστεύω ότι το μηχανογραφικό πρέπει να κατατίθεται τον μήνα Ιούλιο μετά τις εξετάσεις. Κατά την κρίσιμη περίοδο πριν τις εξετάσεις τα παιδιά πρέπει να είναι απερίσπαστα στο διάβασμά τους και η ενασχόλησή τους με την συμπλήρωση του μηχανογραφικού δελτίου μόνο αναστάτωση και επιπλέον άγχος θα τους προσθέσει. Δεν βλέπω κάποιο συγκεκριμμένο όφελος από την αλλαγή στον χρόνο κατάθεσης του μηχανογραφικού.