Νομίζω ότι έιναι δίκαιο να υποβάλλονται μηχανογραφικά με επίγνωση της επίδοσης. Πρέπει να είναι στην διάθεση του υοψηφίου η επιλογή του εάν θα επιμέινει στις επιθυμίες του ή θα συμβιβαστεί με αντάλλαγμα την είσοδο σε μιά σχολή που δεν του αρέσει τόσο.
Η επιλογή πρέπει να είναι δική του.
Νομίζω ότι έιναι δίκαιο να υποβάλλονται μηχανογραφικά με επίγνωση της επίδοσης. Πρέπει να είναι στην διάθεση του υοψηφίου η επιλογή του εάν θα επιμέινει στις επιθυμίες του ή θα συμβιβαστεί με αντάλλαγμα την είσοδο σε μιά σχολή που δεν του αρέσει τόσο. Η επιλογή πρέπει να είναι δική του.