Συμφωνώ για την συμλήρωση του Μηχανογραφικού πριν τ'αποτελέσματα των Πανελληνίων,αλλά με μία βασική προυπόθεση:να λειτουργεί ένας σωστός και υπεύθυνος επαγγελματικός προσανατολισμός,ο οποίος αυτή τη στιγμή δεν υφίσταται!
Συμφωνώ για την συμλήρωση του Μηχανογραφικού πριν τ'αποτελέσματα των Πανελληνίων,αλλά με μία βασική προυπόθεση:να λειτουργεί ένας σωστός και υπεύθυνος επαγγελματικός προσανατολισμός,ο οποίος αυτή τη στιγμή δεν υφίσταται!