Σαν γονέας ενός κοριτσιού που πέρασε το 2009 στο ΑΠΘ και γνώρισα την διαδικασία υποβολής του μηχανογραφικού,αλλά ενθυμούμενος και το δικό μου μ/κό το 1982 που ήταν καλοκαίρι,η υποβολή του ήταν μαθηματικός γρίφος με τις επιθυμίες να αλληλοσυγκρούονται με τα μόρια και τον περίγυρο να έχει γνώμη, δεν το συνιστώ να συνεχίζεται αυτη η κατάσταση.
εφέτος έχω κόρη στην τριτη λυκείου και θα είθελα να της δοθεί χρόνος να συμπληρώσει τις επιθυμίες της τον μάρτιο.
Σαν γονέας ενός κοριτσιού που πέρασε το 2009 στο ΑΠΘ και γνώρισα την διαδικασία υποβολής του μηχανογραφικού,αλλά ενθυμούμενος και το δικό μου μ/κό το 1982 που ήταν καλοκαίρι,η υποβολή του ήταν μαθηματικός γρίφος με τις επιθυμίες να αλληλοσυγκρούονται με τα μόρια και τον περίγυρο να έχει γνώμη, δεν το συνιστώ να συνεχίζεται αυτη η κατάσταση. εφέτος έχω κόρη στην τριτη λυκείου και θα είθελα να της δοθεί χρόνος να συμπληρώσει τις επιθυμίες της τον μάρτιο.