Ειμαι μαθητης της γ' λυκείου και διαφωνώ με την υποβολή του μηχανογραφικού τον μήνα Μάρτη γι'αυτό θεώρω οτι τα μηχανογραφικά δελτία πρέπει να συμπληρωθούν τον ιούλιο .Πρώτον,το Μάρτιο η συμπλήρωση θα γίνει πολυ βιαστικα,οπότε υπάρχει κίνδυνος να βρεθούμε σε ανεπιθύμητες σχολές .Δεύτερον,τον Ιούλιο η συμπληρωση θα είναι πιο προσεκτική,καθώς θα κινηθούμε βάση της βαθμολογίας μας και παίρνοντας ως δεδομένο και τις περσινές βάσεις. ΚΩΣΤΑΣ
Ειμαι μαθητης της γ' λυκείου και διαφωνώ με την υποβολή του μηχανογραφικού τον μήνα Μάρτη γι'αυτό θεώρω οτι τα μηχανογραφικά δελτία πρέπει να συμπληρωθούν τον ιούλιο .Πρώτον,το Μάρτιο η συμπλήρωση θα γίνει πολυ βιαστικα,οπότε υπάρχει κίνδυνος να βρεθούμε σε ανεπιθύμητες σχολές .Δεύτερον,τον Ιούλιο η συμπληρωση θα είναι πιο προσεκτική,καθώς θα κινηθούμε βάση της βαθμολογίας μας και παίρνοντας ως δεδομένο και τις περσινές βάσεις. ΚΩΣΤΑΣ