Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη κοσμας | 30 Δεκεμβρίου 2009, 11:32
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΝΑΙ στην υπηκοοτητα των μεταναστων που ζουν και εργαζονται πολλα χρονια στην ελλαδα! ΟΧΙ στην ιθαγενεια! ΝΑΙ στην ανθρωπια μας και στη κοινωνικη ισοτητα απεναντι σε ανθρωπους απο αλλες χωρες που αναζητουν μια καλυτερη τυχη στη χωρα μας ζωντας και δουλευοντας τιμια και νομιμα!!! ΟΧΙ στην απαλλοτριωση του εθνικου μας ιστου!!! ΟΧΙ αλλη εγκληματικοτητα!! ΕΛΛΑΔΑ ΧΩΡΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ!! ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ!!!!!!!