Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Δημήτρης | 30 Δεκεμβρίου 2009, 13:05
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Το νομοσχέδιο είναι σωστό και μπράβο που κατατίθεται.Διάβασα κάποια από τα σχόλια των τελευταίων ημερών και σε όλους αυτούς που αναφέρονται σε ορδές ξένων που θα μας κατακλείσουν, απλά καταλάβετε ότι μιλάμε για παιδιά μεταναστών που έχουν μεγαλώσει εδώ και δεν γνωρίζουν τίποτε άλλο εκτός από Ελλάδα (γιατί και η έλλειψη επίσημών εγγράφων δεν τους επέτρεψε ποτέ να βγούν από τη χώρα).Ήταν ντροπή να μένουν "ξέμπαρκα" τόσα χρόνια. Θετική είναι και η εντύπωσή μου για την όλη ιδέα της δικτυακής διαβούλευσης.