Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Φραγκίσκος Μαρκαντώνης | 30 Δεκεμβρίου 2009, 13:10
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
στη θεωρία δεν είναι άσχημο, αλλά ιστορικά έχει αποδειχθεί ότι με τους γείτονές μας ποτέ δεν τα πηγαίναμε καλά. μπορεί να λέμε ότι είμαστε στον 21ο αιώνα οι πολιτικές όμως παραμένουν πολύ πίσω. το θέμα θέλει πολύ σκέψη πριν παρθούν οι αποφάσεις με δεδομένο το θέμα του ισλαμισμού καθώς και προηγούμενες ανακοινώσεις προθυπουργού της γείτονος εξ ανατολών χώρας σχετικά με το θέμα. γνωρίζουμε καλά τι παιχνίδια πέζονται και τι γίνεται με τους μουσουλμάνους της Θράκης του οποίους οι γείτονες αποκαλούν ομοεθνείς τους. συμερασματικά ΔΕΝ συμφωνώ με την Ελληνοποίηση των αλλοδαπών ειδικά των μουσουλμάνων. ευχαριστώ,