Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Δημήτρης | 30 Δεκεμβρίου 2009, 13:56
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Χιλιάδες τα σχόλια. Ελπίζω μόνο κάποιοι να τα διαβάζουν προκειμένου να αφουγκράζονται το κοινό αίσθημα, εφόσον δεν είναι στα σχέδιά τους το δημοψήφισμα. Ας διαβάσουν και ας πράξουν. Αν δεν τους φτάνει αυτό, (αν και το πιο πιθανό είναι να έχουν ήδη μετανιώσει που έδωσαν βήμα στον κόσμο), ας κάνουμε και μεις ένα δημοψήφισμα επιτέλους! Ας μοιάσουμε στους υπόλοιπους Ευρωπαίους μιας που τους θαυμάζουμε τόσο.