Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη kostas | 30 Δεκεμβρίου 2009, 17:41
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Αν δεν φοβάστε την δημοκρατία κάνετε επιτέλους ένα δημοψήφισμα μετά από 36 χρόνια για κάποιο τόσο σοβαρό θέμα.Το νομοσχέδιο αυτό αλλάζει οριστικά την εθνολογική,κοινωνική,εργατική και εκλογική βάση της χώρας,δεν πρέπει να είναι θέμα εγωισμού ή μικροπολιτικής αλλά επιλογής του Ελληνικού λαού για το μέλλον του. Στο κάτω κάτω αν μετά το δημοψήφισμα ο λαός επιλέξει το ένα ή το άλλο το αποτέλεσμα δεν θα μπορεί να αμφισβητηθεί από κανένα.