Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Dimitris | 30 Δεκεμβρίου 2009, 18:02
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Το ν/σ δεν νομίζω ότι κινείται προς την σωστή κατεύθυνση και βρίσκει αντίθετο το μεγαλύτερο μέρος της ελληνικής κοινωνίας, για πολλόυς λόγους και όχι φυσικά λόγω ρατσιστικών προκαταλήψεων όπως διατείνονται κάποιοι ψευτοθολοκουλτουριάρηδες. Πάντα η πιο σωστή λύση θα ήταν το Δημοψήφισμα.