Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Νίκος Κουλουβράκης | 31 Δεκεμβρίου 2009, 13:22
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Δεν αντιλαμβάνομαι γιατί στην Ελλάδα που ανήκει στην Ευρώπη όλα πρέπει να τα κάνουμε διαφορετικά από την Ευρώπη. Σχετικά με τους μετανάστες γιατι δεν ακολοθούμε την νομοθεσία της Ευρώπης για το θέμα? Να σας πω γιατί. Διότι πίσω από όλα είναι συμφέροντα πελατειακά των κομάτων. Γιατί πρέπει να συζητάμε για δημοψήφισμα,? όταν πριν από ελάχιστο διάστημα ο Ελληνικός λαός ψήφισε με μεγάλα πλειοψηφεία μία νέα Κυβέρνηση. Γιατί οι Τηλεοράσεις προβάλουν με τόση μανία την άποψη ενός κόματος που έλαβε ένα ασήμαντο ποσοστό στις εκλογές ? Για να έχουν τηλεθέαση ? ίσως? Νομίζω οτι πρέπει να σοβαρευτούμε. Εάν έβλεπαν το θέμα οι Αμερικανοί , οι Αυστραλοί και οι Γερμανοί όπως θέλουν να το βλέπουν κάποιοι Ελληνες σήμερα όλα τα εκατομύρια των Ελλήνων που ζουν σ αυτές τις χώρες θα ζούσαν στο περιθώριο. Στην Αμερική ο Δουκάκης έφθασε να τρέχει για Πρόεδρος και του OBAMA ο παππους ήταν Αφρικανός Σκλάβος. ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ