Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Μνησάρχου Γεώργιος | 31 Δεκεμβρίου 2009, 13:17
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
θα πρέπει αγαπητοί συμπολίτες να δούμε το θέμα καθαρά απο λειτουργικής, πατριωτικής αλλά και ανθρωπιστικής απόψεως. ¨Οποιος μπορεί να ισχυριστεί οτι το κράτος μας είναι σε θέση να συντηρήσει τους μετανάστες, ας μας πει με ποιούς τρόπους..για να μάθουμε και εμείς.Εδώ εμάς των ιδίων ο Βίος αποτελεί πονοκέφαλο για τις εκάστοτε κυβερνήσεις. Η Ελλάς απειλείται με πόλεμο απο ισλαμική χώρα και κάποιοι φαίνεται να το ξεχνούν αυτό....πράγμα πολύ ανησυχητικό!οι πλείστοι λαθρομετανάστες είναι του ιδίου θρησκεύματος πράγμα που τους καθιστά δυνάμει εχθρούς....εντός των πυλών μάλιστα!Αγαπητοί συμπολίτες...η δική μας καλη θέληση δεν αρκεί...πρέπει να προλαμβάνουμε καταστάσεις...πρεπει να σταματήσουμε να παραθέτουμε,και ο νοών νοείτω,βολεμένες θέσεις!!! Αν ο κόσμος μας ηταν πράγματι αγγελικά πλασμένος....βεβαίως να τους βοηθήσουμε....αλλά έλα που δεν ειναι όλοι ανθρωπιστές ...άκομα και αυτοι οι ίδιοι οι μετανάστες...που ενδεχομένως ληστεύουν,βιάζουν..καταστρέφουν!Βιασμούς ληστείες τις δικαιολογείτε συμπολίτες μου...ναι λόγω πείνας!!!ε δεν είναι άδικο απο ανθρωπιστικής παλι απόψεως απ την πλευρά των άλλων θυμάτων..εμάς των Ελλήνων, να μην δικαιολογείτε η απέλαση των λαθρομεταναστών! Ειμαι σίγουρος οτι οι απόψεις αυτές είναι κτήμα των πλείστων! Είμαι σίγουρος οτι οι λαθρομετανάστες αγαπάνε τις πατρίδες τους..οπως και μεις πιστεύω αγαπαμε την δική μας! Η δική τους δυστύχια ας αποτελέσει οιώνο για μας..για να προλαβουμε την καταστροφή της δικης μας πατρίδας. οι ένοχοι αγαπητοί μου ειναι αθέατοι...αφιερώστε την ενεργεια σας να τους ξεσκεπάσετε!Μια καλη αρχή στην ερευνά σας θα ηταν η εξής....για οτι έπαθαν οι μετανάστες δεν φταινε οι ¨Ελληνες!