Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Γιώργος | 31 Δεκεμβρίου 2009, 13:29
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί όσοι είστε υπερ αυτού του ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥ Νομοσχεδίου, δεν ζητάτε ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ όπως σχεδόν όλοι Εμείς οι υπόλοιποι που είτε λίγο είτε πολύ, διαφωνούμε σε αυτή την Πράξη Προδοσίας για το Έθνος Μας και τον Ελληνικό Λαό! Γιατί "Κύριοι" υποστηρικτές αυτού του Νομοσχεδίου της καταστροφής ΔΕΝ ζητάτε τη Δημοκρατική Οδό;; Γιατί κλείνετε το στόμα σας σε κάτι που χαρακτηρίζει τους ΕΛΛΗΝΕΣ απο τ'Αρχαία Χρόνια;; Πολιτισμό και Δημοκρατία δεν δώσαμε σε όλο τον Κόσμο;; Πώς ζητάτε αυτοί οι άνθρωποι (για σας απλά πονεμένοι-ταλαιπωρημένοι Μετανάστες χωρίς μοίρα) να αποκτήσουν Δικαιώματα ΧΩΡΙΣ αυτό που μας χαρακτηρίζει ως Λαό;; Φαίνεστε απο μόνοι σας ο,τι τη "Δημοκρατία" ...Προεδρευομένη Κοινοβουλευτική..την έχετε "γραμμένη" και δεν υπολογίζετε την αντίθετη άποψη που στην τελική έχει αντιπαραθέσει πολλαπλάσια επιχειρήματα, απ'ό,τι τα δικά σας "αμήχανα" κείμενα με πονηρό και ύποπτο σκοπό!