Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Γεώργιος Δρακόπουλος | 31 Δεκεμβρίου 2009, 14:35
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Είναι φανερό ότι πολλοί συμπολίτες μας έχουν διδαχθεί την ιστορία με λαθεμένη προσέγγιση. Επίσης, αδυνατούν να δούν και να αντιληφθούν τους παράγοντες που επηρεάζουν/καθορίζουν το μέλλον της χώρας μας. Δεν πειράζει, αρκεί να είναι έτοιμοι να συζητήσουν και να είναι δεκτικοί σε νέες προσεγγίσεις. Το νομοσχέδιο να προχωρήσει, έχει ήδη αργήσει.