Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Λύκος | 31 Δεκεμβρίου 2009, 15:09
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Αγαπητοί, επειδή παραπληροφόρηση οργιάζει... Η προστασια της ζωης,της τιμης, της υγειας, της περιουσίας κάποιου αποτελεί ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ (παρεχεται πάντα) Η παροχη τροφής στέγης κτλ αποτελεί ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ( δίδεται όταν είναι εφικτή και χώρις να τη στερούνται όσοοι έχουν προτεραιότητα) Το δικαίωμα ψήφου ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΗΓΕΝΕΙΣ. ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΙΤΟ-ΑΛΛΟΔΑΠΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΠΡΟΝΟΜΙΟ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΓΗΓΕΝΟΥΣ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑΣ, ΑΦΟΥ ΣΧΕΤΙΚΟΠΟΙΕΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ. ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο ΛΑΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΜΕ Δ Η Μ Ο Ψ Η Φ Ι Σ Μ Α !!!!!