Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Συμεωνίδης Ιωάννης | 31 Δεκεμβρίου 2009, 15:55
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Τό σχόλιο μου είναι γενικώς επι του νόμου καί όχι επί των επί μερους άρθρων. Τελικά μάς επιασε τόση συμπόνια για τούς αλλοδαπούς η παραχωρούμε απλόχερα την Ελληνική Ιθαγένεια για ψηφοθηρικούς λόγους. Δηλαδή νά μαζέψουμε οσους ερχονται ως λαθρομετανάστες να τούς κατασκευάσουμε και σπίτια καί τελικά οι Ελληνες να καταντήσουν μειονότητα στην πατρίδα τους. Ειμαι λοιπον αντίθετος με τον σχετικό νόμο. Η ΠΑΤΡΙΣ, και η ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ δεν διατείδεται σε κανέναν οπότε η θα αποσύρετε τον νομο η θα καταφύγετε σε ΔΗΜΟΨΗΦΗΣΜΑ.