Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Mixalis Voulakos | 31 Δεκεμβρίου 2009, 15:44
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Οι προχειρότητα του νομοσχέδιου και η ανοησία των συντακτών του το κάνει ακατάλληλο, ακόμη και για μια πολεθνική κοινωνία οπως το Λος Αντζελες. Το Δημοψήφισμα ειναι η Δημοκρατική διαδικασία που θα επιλύσει το προβλημα. Δωστε στον Ελληνα το προβλημα για να αποφασίσει.