Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη κατερινα τιτι | 31 Δεκεμβρίου 2009, 16:34
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Να συνεχιστει το νομοσχεδιο,καιρος ηταν να απελευ8εροθουμε και εμεις και ν'ανοιξουμε τα φτερα μας,να σπουδασουμε και να προσφερουμε οτι προσφερει καθε πολιτης στην χωρα του, αρεσει δεν αρεσει σε μερικους, η Ελλαδαρα μας ειναι χωρας μας, ειναι η χωρα που μας εκπαιδευσε,μας προσφερε ολα οσα γνωριζουμε.. αν και μας εχει φτισει τοσα χρονια κανοντας μας ζωντανα φαντασματα.. επιτελους ηρθε ο καιρος πραγματικα να αλλαξει και να γινει μια σωστη ευροπαικη χωρα χωρις φαντασματα..