Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Ζερβός Γεώργιος | 31 Δεκεμβρίου 2009, 16:19
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Εξ' αρχής διαφωνώ 100%. Πώς να συζητείται το αίτημα κάποιου που παρανόμως εισήλθε στην πατρίδα μου; Το ότι νομιμοποιήθηκε εκ των υστέρων δεν κάνει νόμιμη την είσοδό του, μόνο την παραμονή του. Θα μπορούσε να συζητηθεί μόνο για αυτούς που νόμιμα μπήκαν (πόσοι να είναι άραγε;)