Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Έλληνας Βολιώτης | 31 Δεκεμβρίου 2009, 16:24
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Κάντε δημοψήφησμα για να λάβετε την απ' ευθείας απάντηση όλων των Ελλήνων.......Στις πρόσφατες εκλογές Κε. Γ. Παπανδρέου, γιατί το αποκρύψατε αυτό το νομοσχέδιο;; Ο ισχυρισμός πως δεν ήταν στις προθέσεις σας τότε, καταρίπτεται από το μόλις 3 μηνών διάστημα από το πέρας των εκλογών και τη μεθόδευση μιας τέτοιας επιθυμίας. Επειδή όμως οφείλουμε να είμαστε καλοπροαίρετοι και επομένως να μη σας καταλογίσουμε πρόθεση, τότε γιατί μέσα σε αυτό το σύντομο διάστημα δημιουργείται μειζων ζήτημα για το Έθνος μας; Δεν υπάρχουν άλλα πιο σοβαρά ζητήματα που απασχολούν τους Έλληνες;; Με λίγα λόγια............Είμαστε αντίθετοι στην κατοχύρωση δικαιώματος ψήφου στα τέκνα μεταναστών, λαθρομεταναστών και οιουδήποτε άλλου παρανόμως εισήλθε στη χώρα μας, χωρίς προηγουμένως να του έχει γίνει πρόσκληση.......