Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Μελέτης Λ | 31 Δεκεμβρίου 2009, 17:34
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Kυριοι ειμαστε σε ενα απο τα δυσκολοτερα σημεια της νεωτερης ιστοριας απο αυτα που λετε και οι ιδιοι,ζητατε στηριξη απο τον λαο ενω σπανια την εχετε προσφερει,αυτο που διαφαινεται στον πολιτικο οριζοντα της χωρας ειναι πως η μεγαλη πλειοψηφια των Ελληνων δεν θελει τους αλλοδαπους να εχουν ιδια δικαιωματα εν μια νυκτι.Δικαια κατα την γνωμη μου μιας και το εθνος μας εχεις χτιστει πανω στο αιμα των προγονων μας που ποτε δεν την πουλησαν παρα εμειναν με αυτοθυσια και σεβασμο πολεμωντας,δουλευοντας με μοχθο και αυταπαρνηση για να εχουμε αυτο που ολοι ξεχναμε σημερα την ελευθερια της επιλογης.Δικαιο λοιπον να αποφασιζει ο λαος ομοφωνα για το τι θελει και τι οχι μιας και εκεινος εχει την απολυτη ισχυ.Κανενας λαθρομεταναστης την Ελληνικη υπηκοοτητα.