Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Μ . Π | 2 Ιανουαρίου 2010, 20:54
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Γράφουμε και ξαναγράφουμε,( ο καθένας υποτίθεται τη γνώμη του), στις δημόσιες διαβουλεύσεις. Ε! και ; Τι γίνεται ; Εκτός τις επιλογές που κάνουν οι κριτές , βγαίνει μήπως κάποιο συμπέρασμα ; Υπάρχει περίπτωση να βγεί κάτι αλλιότικο από τις γνωστές δημοσκοπίσεις ; ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΜΑΣ πλέον είναι να γνωρίζουμε : 1) Ποιοι είναι οι αξιολογητές του χαμένου χρόνου μας ; (stage;;;;) 2) Με ποιο μπούσουλα γίνεται η αξιολόγηση.Υπάρχουν κριτήρια τύπου βαθμολογητών πανελληνίων εξετάσεων ή μήπως οι εθελοντές (;) αξιολογούν υποκειμενικά ; 3) Τοποθετήστε στην κορφή της διαβούλευσης τις έννοιες των όρων : ιθαγένεια = υπηκοότητα και εθνικότητα , μήπως σας βοηθήσει η κατάσταση .