Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Μπέρτα | 2 Ιανουαρίου 2010, 23:36
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
"Συμφωνώ με την πρόταση για δημοψήφισμα, υπό μία αυτονόητη προϋπόθεση: στο δημοψήφισμα αυτό να έχουν δικαίωμα ψήφου και οι ίδιοι οι μετανάστες". Συμφωνώ και εγώ με αυτή την πρόταση. Ζουν πληρώνουν φόρους έχουν λόγους να εκφραστούν γιατί τους αφορά άμεσα. Διαβάζω πολλά απο σχόλια που αντιτίθενται στο νομοσχέδιο και τα αποθηκεύω. Είμαι σίγουρη οτι σε μερικά χρόνια θα αποτελούν υλικό για αστεία