Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Panagriotatos | 3 Ιανουαρίου 2010, 01:29
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Επιτέλους γίνεται πράξη η αυτονόητη υποχρέωση μία δημοκρατικής πολιτείας, να απονέμει πλήρη δικαιώματα σε παιδιά που γεννιούνται, μεγαλώνουν και νιώθουν κομμάτι αυτής της χώρας, είναι δηλαδή Έλληνες και άρα πρέπει να τους αναγνωρίσουμε ως τέτοιους.