Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Άκης Μαυρόπουλος | 3 Ιανουαρίου 2010, 01:39
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Οι ερωτήσεις μου είναι πολύ απλές και κατανοητές. Εγώ ψηφίζω στα Τίρανα? Αυτοί γιατί να ψηφίζουν στην Ελλάδα?! Εγώ ψηφίζω στο Μπαγκλαντές? Αυτοί γιατί να ψηφίζουν στην Ελλάδα?! Εγώ ψηφίζω στο Πακιστάν? Αυτοί γιατί να ψηφίζουν στην Ελλάδα?!\ Μήπως να ξανασκεφτείται οι του επιτελείου της κυβέρνησης τι πάτε να κάνετε...? Έτσι θα μας οδηγήσετε να είμαστε αλλοδαποί και μετανάστες στον τόπο μας. Παρακαλώ πολύ για ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ να λυθεί μια δια παντός αυτό το κρίσιμο εθνικό ζήτημα. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.