Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Περικλης | 3 Ιανουαρίου 2010, 13:12
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
γιατι θελουν να μπερδεψουν την ιθαγενεια με την υπηκοοτητα; δωστε τους την υπηκοτητα μετα απο 5 χρονια μονιμης κατοικιας εφοσον εχουν εισελθει νομιμα στη χωρα οπως κανουν σε ολες τις ευρωπαϊκες χωρες. ας μην ξανακουσουμε για τους Ελληνες μεταναστες της αμερικης και της γερμανιας. τους περασαν απο κοσκινο οταν πηγαν εκει για να δουλεψουν. οι αμερικανοι ακομα και σημερα ζητανε βιζα για ταξιδι αναψυχης. επειδη το σχεδιο ειναι για ακομη μια φορα εισπρακτικο δεν χρειαζονται την ιθαγενεια για να δουλεψουν και να φορολογηθουν, μητρωο ικα θελουν και αφμ. επειδη για ακομα μια φορα οι κυβερνωντες κοροϊδεψαν το λαο για να κλεψουν την ψηφο του, τωρα που δημοσιοποιησαν τις προθεσεις τους να κανουν δημοψηφισμα μαζι με τις δημοτικες-νομαρχιακες εκλογες. γιατι τοση βιασυνη αραγε;