Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη ΚΩΣΤΑΣ | 3 Ιανουαρίου 2010, 15:33
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
AN KAI TA KINHTRA H AKOMA KAI H ΣΚΕΨΗ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΣΙΚΗ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΩΣ ΘΕΤΙΚΗ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΦΙΒΟΛΑ ΑΝΑΓΚΑΙΑ Η ΠΡΟΤΕΡΗ ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ ΜΙΑ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ, ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ, ΑΙΣΘΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΥΗΜΕΡΙΑΣ, ΠΛΗΡΗΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥΣ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΜΑΣ. ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΑΡΠΑΧΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥΣ, Η ΑΝΙΣΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΤΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΣΕ ΑΘΛΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ.