Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ | 3 Ιανουαρίου 2010, 16:16
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Αυτή η πατρίδα είναι δική σας και δική μας όπως έλεγε ο Μακρυγιάννης. Και κανένα δικαίωμα δεν έχει οποιοσδήποτε, είτε κόμμα είτε πολιτικός είτε θρησκευτικός άρχων, όσο ψηλά κι'άν βρίσκεται να καθιστά μετόχους [και στο μέλλον πλειοψηφούντες μετόχους] στην Ιερή πατρίδα μας που με τόσο κόπο και θυσίες φτιάξαμε όλοι, ξένους, απολίτιστους ως επι το πλείστον ανθρώπους, που ΤΙΠΟΤΑ κοινό [ούτε φυλή, ούτε γλώσσα, ούτε θρησκεία, ούτε κοινά ιδανικά-αντιθέτως μάλιστα] δεν έχουν μ'εμάς του Έλληνες, εκτός ίσως από την υλιστική καταναλωτική αποχαύνωση στην οποία έχει περιπέσει σήμερα μεγάλο μέρος του Ελληνικού Λαού, της άρχουσας τάξης περιλαμβανομένης. Πολλώ μάλλον που καμία λαϊκή εντολή δεν δόθηκε από τον Ελληνικό λαό στο κυβερνόν κόμμα κατά τις πρόσφατες εκλογές...! για ένα τόσο σοβαρό θέμα όπως η ριζική και αθρόα πολιτογράφηση μεταναστών!