Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη nikomaxos | 3 Ιανουαρίου 2010, 16:15
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
θα επρεπε να ντρεπεστε κυριοι θεματοφυλακες (υποτιθεται) των συμφεροντων της πατριδας μας.αυτο που πατε να κανετε θα επιφερει εθνολογικη αλλοιωση κ αν κ το γνωριζετε πολυ καλα αδιαφορειτε προκλητικα! παρολα αυτα,κρατηστε τουλαχιστον τα προσχηματα κ θεστε ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ για ενα θεμα που αφορα ολον τον ελληνικο λαο αμεσα!αυτος ο τοπος για τον οποιο οι προγονοι μας εχουν χυσει αιμα,δεν ειναι τσιφλικι σας!δεν σας ανηκει!!ανηκει σε ολους τους Ελληνες!!! προχωρηστε λοιπον σε δημοψηφισμα για να γευτειτε τους καρπους των παραλογισμων σας! ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΤΕ ΑΛΑΖΟΝΕΣ,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΠΕΛΘΕΙ Η ΝΕΜΕΣΙΣ!!