Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Κοροβίλα Ιωάννα | 3 Ιανουαρίου 2010, 17:26
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Είναι θλιβερό! Βρισκόμαστε στον 21ο αιώνα και ακόμα αναρωτιόμαστε για το αν κάποιοι άνθρωποι θα πρέπει να έχουν τα στοιχειώδη δικαιώματα! Ο ρατσισμός και η ξενοφοβία ποτέ δεν ωφέλησαν μια χώρα. Το καλύτερο λοιπόν από κάθε άποψη είναι οι μετανάστες που ζουν στη χώρα μας να αφομοιωθούν και να γίνουν χρήσιμα μέλη στην κοινωνία μας. Συνεπώς πιστεύω πως το νομοσχέδιο αυτό είναι ένα πολύ σημαντικό βήμα και για τη χώρα μας και για τους μετανάστες καθώς ο ρατσισμός μόνο πίσω μπορεί να πάει μια χώρα...