Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Χ. Σ. | 3 Ιανουαρίου 2010, 17:29
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Ζούμε μαζί, δουλεύουμε μαζί, διασκεδάζουμε μαζί, φορολογούμαστε το ίδιο, πληρώνουμε τις ίδιες ασφαλιστικές εισφορές (όταν ο εργοδότης τους είναι η φωτεινή εξαίρεση), βιώνουμε την ίδια πραγματικότητα, πηγαίνουμε στα ίδια σχολεία,ονειρευόμαστε μαζί παίρνοντας τα ίδια λεωφορεία. Τα παιδιά μαθαίνουν με εκπληκτική ταχύτητα, ενσωματώνονται και πιστεύουν στη δημοκρατία μας και τους θεσμούς. Μήπως να τους απαγορεύαμε την επιβίβαση & στα μμμ?