Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη ΑΡΙΑΔΝΗ | 3 Ιανουαρίου 2010, 17:36
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!Ο ΞΕΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Η ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΛΛΗΝΟΠΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΝΕΙΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ.ΜΗ ΣΚΟΤΩΝΕΤΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΤΕΙ ΤΟ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ.ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΕΤΣΙ Η ΖΩΗ ΤΩΝ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ...