Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | 3 Ιανουαρίου 2010, 18:58
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Μήπως στο τέλος θα γίνουμε εμείς μειονότητα στον ιδιο μας τον τόπο;Οι Αλβανοί μ΄αυτόν τον τρόπο, σε λίγο καιρό, θα είναι περιττό να θέσουνε ζήτημα "Τσαμουριάς",διότι εμείς οι ίδιοι θα τους έχουμε παραδώσει στο πιάτο την Ελλάδα!Το πάθημα των Σέρβων δεν μας έχει γίνει μάθημα;Μην συγκρίνουμε τους δικούς μας μετανάστες μ΄αυτούς.Πότε οι δικοί μας μετανάστες έθεσαν θέμα εαν η Αμερική ανήκει στους Αμερικάνους ή στους Έλληνες;Στο όνομα της δήθεν δημοκρατίας,στο τέλος δεν θα΄χουμε ΠΑΤΡΙΔΑ.