Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη ΣΤΕΦΑΝΟΣ | 3 Ιανουαρίου 2010, 18:53
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Η κυβέρνηση του πασοκ προεκλογικά είχε εξαγγείλει την αποδώσει ιθαγένειας στα παιδιά των μετανάστη κύριος δεύτερης γένειας. ο λαός στο εθνικές εκλογές την έβγαλε κυβερνήσει και αυτό απιδικνει ότι ο λαός συνφωσησε με τις προεκλογικές δεσμεύσεις του ΠΑΣΟΚ. οποτε γιατί να πάμε σε διμοψηφισμα?? επειδή 100 ακροδεξιοί δεν συνφωνούν??? αυτό είναι αδιανόητο……. Ποιος θα πίστευε ότι το 2010 ( 21 αιwνας) θα υπήρχαν τέτοιες αντιδράσεις (από ακροδεξιά άτομα πάντα) ……. Ναι στην ιθαγένεια των ελλήνων δεύτερης γένειας!! Ναι στα αυτονόητα δικαιώματα!!!