Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη σπυρος | 4 Ιανουαρίου 2010, 00:52
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
λοιπον ακουστε και τα νεα απο την ιταλια,σε περιπτωση που περασει ο νομος αυτος στην ελλαδα η ιταλια θα σταματησει να δεχεται τους ελληνες πολιτες ως ισοτιμους με τους αλλους τις ευρωπαικης ενωσης και φυσικα μετα απο τοσα χρονια κατοικος ιταλιας σας διαβεβαιω οτι ο μπερλουσκονι εχει και την δυναμη και την αποφασιστικοτητα να το κανει. φυσικα αυτο σημαινει οτι ολοι εμεις που σπουδαζαμε η και δουλευουμαι πλεον στην ιταλια θα πρεπει να πληρωνουμε καθε χρονο τουλαχιστον 2000 ευρω για να μπορουμε απλα να παραμεινουμε στην ιταλια και φυσικα θα εχουμαι την αντιμετωπιση που εχουν οι λαθρομεταναστες και ας ειμαστε ολοι πτυχιουχοι . σε αυτοι την περιπτωση η ελληνικη κυβερνηση θα μας πληρωνει τα παραβολα στην ιταλια? ειμαστε τουλαχιστον 50.000 ελληνες που δουλευουμε η σπουδαζουμε εδω. θα καταφερετε να μας κανετε πολιτες β κατηγοριας. μπραβο σας. δημοψηφισμα τωρα. θελουμε ενωμενη ευρωπη οχι ενωμενη ευρασια.