Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Μαρία Μ. | 4 Ιανουαρίου 2010, 00:33
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Ναι στο δημοψήφισμα αλλά το ερώτημα να είναι: "να μείνουν οι μετανάστες ή να φύγουν; Αν η απάντηση είναι να μείνουν τότε να δοθούν τα ίδια δικαιώματα που δόθηκαν στους Έλληνες μετανάστες όπου πήγαν". Εάν το ερώτημα διαμορφωθεί έτσι τότε θα υπογράψω και εγώ το αίτημα για δημοψήφισμα. Εννοείται οτι δικαίωμα ψήφου πρέπει να έχουν και οι νόμιμοι μετανάστες σε αυτό το δημοψήφισμα.