Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Ελεονώρα | 4 Ιανουαρίου 2010, 02:22
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Καλημέρα και χρόνια πολλά. Θα ήθελα να εκφράσω και ΄γω τη γνώμη μου. Είμαι στην Έλλαδα 19 χρόνια. Εδώ γεννήθικαν τα δύο παιδιά μου που έιναι σήμερα 15 και 11 χρονών .Πηγένουν έδω σχολείο και είναι και οι δύο πολύ καλοί μαθητές. Από τη χώρα μου έχω δίπλωμα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης. Στην Έλλαδα έχω πάρει όλα τα πιστοπιοίτικά που δίνει το Ελληνικό δημόσιο για γνώση Ελληνομάθιας ,ιστορίας και πολιτισμού. Όμως μέχρι τώρα δεν μου έχουν χρησιμέυσει πουθενά. Η δουλειά που κάνω εδώ δεν έχει καμία σχέση με τις σπουδές μου. Όμως δεν με κουράζει. Η μόνη στεναχόρια μου ήταν τι θα γίνει με τα παιδιά μου όταν τελίωσουν τις σπουδές. Το νομοσχέδιο αυτό μας δίνει ελπίδα, μας κάνει να πιστεύουμε σε κάτι καλύτερο. Και έχουμε εμπιστοσίνη ο τι θα ψηφιστεί. Γι΄αυτο σας ευχαριστώ πολύ.