Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη Γιάννης Ιωαννίδης | 4 Ιανουαρίου 2010, 06:44
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
- Ας ελπίσουμε ότι θα επικρατήσει η λογική και ότι δεν θα κάνουμε κάτι που θα γραφτεί με μελανά γράμματα στην ιστορία της Σύγχρονης Ελλάδας. - Ας ελπίσουμε ότι δεν θα κάνουμε κάτι το οποίο θα είναι μη αντιστρέψιμο. - Ας ελπίσουμε ότι δεν θα κάνουμε κάτι αντίθετο στο κοινό περί δικαίου αίσθημα. - Ας ελπίσουμε ότι τα παιδιά μας δεν θα είναι μειονότητα στη χώρα που τα γέννησε, μετά από 20 χρόνια.