Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη ΝΙΚΟΣ ΛΟΥΛΕΤΖΟΓΛΟΥ | 4 Ιανουαρίου 2010, 07:28
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ... ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ... ΡΩΤΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΕΠΙΣΗΜΑ, ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΔΗΚΙΟ, ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΦΑΛΜΑ. ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΕΙΝΕ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΛΑΘΗ ΟΝΕΙΡΟΠΟΛΩΝ ΕΠΟΧΗΣ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ.. ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕ ΚΑΠΤΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΜΕ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟ... ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ;