Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη ΜΑΡΙΑ | 4 Ιανουαρίου 2010, 09:02
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Καλημέρα σας. Αφού νομίζετε ότι η άποψη του δημοψηφίσματος είναι μόνο από κάποιους ακραίους έθνικιστές τότε γιατι δεν προχωράτε σε αυτό; Αν εκφράζει μόνο αυτούς τότε δεν έχετε τίποτα να φοβηθείτε και αντίθετα θα έχετε και την πλειοψηφία του ελληνικού λαού μια και σύμφωνα με το Σύνταγμα όλες οι αποφάσεις πηγάζουν από τον λαό και για τον λαό. Η εκάστοτε Κυβέρνηση μπορεί λόγω εκλογικών νόμων να σχηματίζει Κυβέρνηση όμως στην πραγματικότητα δεν συγκεντρώνει την στοιχειώδη πλειοψηφία (του 50+1)έτσι ώστε από μόνη της να εκφράζει τον λαό σε τόσο σοβαρά ζητήματα που αφορούν την τύχη αυτού του τόπου. Σας ευχαριστώ την φιλοξενία.