Αρχική Πολιτική συμμετοχή ομογενών και αλλοδαπών υπηκόων τρίτων χωρών που διαμένουν νόμιμα και μακροχρόνια στην ΕλλάδαΆρθρο 1Σχόλιο του χρήστη karakos | 5 Ιανουαρίου 2010, 16:31
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Η ΜΕΛΙΝΑ έγραψε <> ΔΗΛΑΔΗ Μελίνα να περιμένουμε και τους συγγενείς αυτών που προκειται να νομιμοποιησουμε??? ΔΗΛΑΔΗ άλλους 70% απο αυτούς που έχουμε?? ΤΟΤΕ τα πραγματα ειναι πολύ σοβαρά. ΑΣΕ και οι καραβιές των λαθρομεταναστών που θα αυξάνονται αν μάθουν οτι στην ΕΛΛΑΔΑ Η ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΗ απο τα αλλα κρατη. Αυτο πραγματι ειναι ανησυχιτικο. ΘΑ γίνουμε τοτε σαν τον ΚΑΝΑΔΑ ή τις Η.Π.Α.. ΕΙΝΑΙ ομως αυτό εφικτό????.... ΑΛΛΑ τα μάτια του λαγού όμως και άλλα της κουκουβαγιας που λέει και ο σοφός λαος μας.