Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 4 Επαναρυθμίσεις για τη μοριοδότηση υποψηφίωνΣχόλιο του χρήστη ΛΕΥΤΕΡΗΣ | 12 Νοεμβρίου 2009, 12:34
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Το να αυξήσουμε απλά τα μόρια του μεταπτυχιακού ή του διδακτορικού είναι η μίση κίνηση .Η άλλη μίση για να είναι όντος σωστό το μέτρο είναι να μετράει και ο βαθμός του μεταπτυχιακού ή του διδακτορικού όπως γίνεται και με τον βασικό τίτλο σπουδών. π.χ. αν κάποιος έχει μεταπτυχιακό με βαθμό 5 να πάρει 5*20=100 μόρια ενώ αν έχει βαθμό 10 να πάρει 10*20=200 μόρια. όπως και να το κάνουμε άλλο το να πάρεις 10 και άλλο το να πάρεις 5.Ειναι εντελώς άδικο να εξισώνονται μεταξύ τους.