Αρχική Αναμόρφωση συστήματος προσλήψεων και καθολική υπαγωγή τους στον πλήρη έλεγχο του ΑΣΕΠΆρθρο 1 Έκταση εφαρμογήςΣχόλιο του χρήστη KATE | 12 Νοεμβρίου 2009, 12:16
Υπουργείο Εσωτερικών Σταδίου 27, Αθήνα 10183 Τηλ.:2131364000, Email: info@ypes.gr email Υπευθύνου Προστασίας Δεδομένων (DPO): dpo@ypes.gr Δικτυακός Τόπος Διαβουλεύσεων OpenGov.gr Ανοικτή Διακυβέρνηση |
Πολιτική Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα Πολιτική Ασφαλείας και Πολιτική Cookies Όροι Χρήσης Πλαίσιο Διαλόγου |
Creative Commons License![]() Με Χρήση του ΕΛ/ΛΑΚ λογισμικού Wordpress. |
Συγχαρητηρια για τα νεα μετρα.Ξερετε οτι διοριστηκαν στην 8Κ πολλα ατομα με πχ 1200 μορια ενω εγω δεν ειμαι διοριστεα με 1500;Ξερετε γιατι;Γιατι ειχαν την προσαυξηση 50% απο stage και η προκηρυξη ηταν κατα το ημιση φωτογραφικη αφου ειχε τον κωδικο 027 για εργασια στο ικα 2 χρονων.Δεν ειναι αδικο για ολους εμας τους υπολοιπους που προσπαθουμε τοσα χρονια για μια θεση στο δημοσιο;με προσοντα, υποβαθμιση των πτυχιων μας ,γιατι δεν τα καναμε τα χαρτια σαν πε αλλα σαν δε λογου του καλου βαθμου του απολυτηριου;Ελπιζω να ηταν η τελευταια αδικη προκυρηξη.Θελω να δω αυτους τους stagers τωρα που δεν ντρεπονται να διαδηλωνουν στους δρομους διεκδικώντας τι;ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ;Εγω τι πρεπει να κανω;Απεργια πεινας εξω απο τη βουλή;Ντροπη τους.Ξερουμε πολυ καλα πως μπηκαν και ειχαν και σιγουρη τη μονιμοποιηση.Ελπιζω σαν κυβερνηση να μην κανετε πισω . Ναι στην αξιοκρατια.Επι ισοις οροις ολοι.